مرجع و نمایشگاه مجازی معرفی تولیدات و تولیدکنندگان ایرانی

ایران بنیان نمایشگاه و مرجع معرفی محصولات و تولیدکنندگان ایرانی است. مجموعه ايران بنيان تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات مناسب به هم ميهنان و توليد کننده هاي عزيز کشورمان، بکار می برد، زیرا حمايت از کار و تولید با کیفیت ایرانی را رسالت اصلی خود می داند.

ایران بنیان یک سایت معرفی محصولات ایرانی مي باشد، سایتی که می تواند اطلاعات کاملی در مورد محصولات ایرانی و تولید کنندگان آنها، شرکتهای دانش بنیان و محصولاتشان و همچنین استارتاپ های ایرانی را در اختیار تمام هموطنانمان و حتی ساير کشور های دنیا قرار دهد.

استارتاپ ها

استارتاپ ها یا همان کسب و کار های کوچک و نوپا نیز می توانند در این قسمت با ایجاد صفحه شخصی خود، به معرفی کسب و کار خود، و سپس با ثبت خدمات و محصولاتشان در بخش ثبت محصولات ایرانی، آنها را در ایران بنیان به صورت کاملا رایگان به نمایش عموم بگذارند.

شرکت های دانش بنیان

در این بخش شرکت های دانش بنیان می توانند با ایجاد صفحه شخصی خود و ورود اطلاعاتشان در آن، بصورت رایگان به معرفی کامل شرکت خود بپردازند و سپس با ثبت خدمات و محصولاتشان در بخش ثبت محصولات ایرانی، آنها را در ایران بنیان به نمایش عموم بگذارند.

تولیدکننده ایرانی

تولید کنندگان خوب کشورمان میتوانند به سادگی و بدون هیچ هزینه ای با ایجاد صفحه شخصی در سایت ایران بنیان به معرفی خود و سپس با ثبت خدمات و محصولاتشان در بخش ثبت محصولات ایرانی، به معرفی آنها در ایران بنیان به هر تعدادی و با هر تنوعی، بصورت کاملا رایگان بپردازند.

ثبت محصولات ایرانی

تولیدکنندگان ، شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ های کشورمان در این بخش می توانند بصورت رایگان پس از ایجاد صفحه شخصی خود در سایت (یا حتی بدون ایجاد صفحه شخصی)، محصولات و خدماتشان را معرفی و در سایت در معرض نمایش قرار دهند.

مراحل پذيرش

پس از تکمیل فرم ها با مدارک لازم و تصاویر باکیفیت توسط متقاضیان محترم، تیم فنی ایران بنیان اقدام به بررسی اطلاعات می نماید تا در صورتی که اطلاعات بدون نقص باشد آنها را در اسرع وقت در سایت ایران بنیان بارگزاری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیش تر با شماره های 09158181826 و یا 05137292151 در ساعات اداری تماس بگیرید.