ثبت در سایت ایران بنیان

کسب و کار های ایرانی

همه افراد و کسب و کارهای کوچک و بزرگ در هر صنفی می توانند با ایجاد یک صفحه ساده شخصی خود و ورود اطلاعاتشان در آن، به معرفی خود بپردازند و سپس با ثبت خدمات و محصولاتشان در بخش ثبت محصولات ایرانی، آنها را در ایران بنیان به نمایش عموم بگذارند.

در این بسته 3 نوع خدمت ارائه می گردد.

هزینه اشتراک سالیانه 80.000 تومان

استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک

استارتاپ ها یا همان کسب و کار های کوچک و نوپا و همچنین مشاغل خانگی نیز می توانند در این قسمت با ایجاد صفحه شخصی خود، به معرفی کسب و کار خود، و سپس با ثبت خدمات و محصولاتشان در بخش ثبت محصولات ایرانی، آنها را در ایران بنیان به نمایش عموم بگذارند.

در این بسته 5 نوع خدمت ارائه می گردد.

هزینه اشتراک سالیانه 200.000 تومان

شرکت های دانش بنیان

در این بخش شرکت های دانش بنیان می توانند با ایجاد صفحه شخصی خود و ورود اطلاعاتشان در آن، به معرفی کامل شرکت خود بپردازند و سپس با ثبت خدمات و محصولاتشان در بخش ثبت محصولات ایرانی، آنها را در ایران بنیان به نمایش عموم بگذارند.

در این بسته 6 نوع خدمت ارائه می گردد.

هزینه اشتراک سالیانه 300.000 تومان

تولیدکننده ایرانی

تولید کنندگان خوب کشورمان میتوانند به سادگی و بدون نیاز به مدیریت سایت، با ایجاد صفحه شخصی در سایت ایران بنیان به معرفی خود و سپس با ثبت خدمات و محصولاتشان در بخش ثبت محصولات ایرانی، به معرفی آنها در ایران بنیان به هر تعدادی و با هر تنوعی بپردازند.

در این بسته 8 نوع خدمت ارائه می گردد.

هزینه اشتراک سالیانه 500.000 تومان

ثبت نامحدود و رایگان محصولات ایرانی

تولیدکنندگان ، شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ های کشورمان در این بخش می توانند بصورت رایگان پس از ایجاد صفحه شخصی خود در سایت (یا حتی بدون ایجاد صفحه شخصی)، محصولات و خدماتشان را معرفی و در سایت در معرض نمایش قرار دهند. خواهشمندیم که در صورت ایجاد هر تغییر در کالا و خدمات مخصوصا تغییر قیمت، موارد را در اسرع وقت با ثبت فرم جدید از همین قسمت به اطلاع ما برسانید.

مراحل پذيرش

پس از تکمیل فرم ها با مدارک لازم و تصاویر باکیفیت توسط متقاضیان محترم، تیم فنی ایران بنیان اقدام به بررسی اطلاعات می نماید تا در صورتی که اطلاعات بدون نقص باشد آنها را در اسرع وقت در سایت ایران بنیان بارگزاری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیش تر با شماره های 09158181826 و یا 05137292151 در ساعات اداری تماس بگیرید.